JCJC Honor Roll - Faculty List

Written By: Teresa McCreery
Email Address: teresa.mccreery@jcjc.edu
Date Submitted: 2017-01-06 12:55:24

JCJC Honor Roll    Faculty List    Fall 2016             
 
England, Norwich, Norfolk: Kieran Lewis  Robins.
England, South Yorkshire, Barnsley: Shannon Durkin.
Ireland, Belfast: Joseph Aaron Todd.
Northern Ireland: Ethan Darren Ross.
Alabama, Fruitdale: John David Thornton.
Alabama, Millry: Aaron Lee Pruett.
Arkansas, Conway: Alexis R Tolefree.
Florida, Brooksville: Deshawn Smith 
Florida, Jacksonville:  Deontai Ontarioi Williams.
Florida, Riverview:   Marques Scott Ford.
Florida, Sarasota: Taqel Tamrin Lewis.
Florida, Tallahassee: Markel Ja'quise Winters.
Georgia, Dacula: Jonathan Dewayne Thompson.
Louisiana, Covington: Mason Andrew Blocker.
Louisiana, New Orleans: Jonathan Thomas Parker.
Louisiana, Thibodaux: Emily Dawn Rodriguez.
Louisiana, Westwego: Karli Lynn Perque.
Missouri, Florissant: Harry Lee Ballard.
Oklahoma, Stillwater: Kelby Daniel Wickline.
South Carolina, Charleston: Javon  Andrew Kinlaw.
South Carolina, Summerville: Diondre Varshart Champaigne.
Adams Natchez: Benjamin S Hewitt.
Amite  Centreville: Brittney  Jo Lyons.
Claiborne Port Gibson: Xavierana LaTerraneka Nicholas.
Clarke Enterprise: Katlyn Alyssa Mosley.
Clarke Meridian: Brittany Lauren Hagwood and Sammi Jo Rich.
Clarke Pachuta: Bethany Elayna Morris.
Clarke Quitman: Octavius A Altman, Ella L Evans, Jordan Olevia Graham, William  Brandon Kennedy,Hayden Christian Myrick, Ebony Deionta Nicholson, Tianna Danielle Pearson and Benjamin Kaleab Smith.
Clarke Shubuta: James E Harris, Allison Paige Presley and Coty Van Williams.
Clarke Vossburg: Chequira Lo'Real  Bonner.
Copiah Crystal Springs: Jeriko L Morris.
Covington Collins: Bracey Alize Atkins, Justin James Aultman, Taylor Braxton Barnes, Mercedez Lane Beasley, Bailey Jean Bryant, Chrissy Marie Casey, Mitchell Sims Cook, Michael Jerome Flowers, Detric J Hawthorn, Jason Todd Jones, Dontavius Markell Keys, Marcedes  Mar'che Loftin, Dextrianna Dexzavia Magee, Kimberly Shanta Magee, Alondra DeCaprice Martin, Bethany LeeAnn  Nobles, John Thomas Runnels, Jacob Aaron Rush, Ashley Jo Smith, Nacari Tidarius Sullivan, Allie Keyera Trotter,  Hunter Austin Wade, William Casey  Wade, Keith Antoine Watson, Katelyn Summer Williamson, Kaitlyn Jasmine Windham and Raegan ReeAnn Yelverton.
Covington Magee: Joleel Daizon Hills.
Covington Mount Olive: Angela Marie Diehl, Marcus James Ferguson, Ericka Hope Ingram, Kaylee Joyce Lack, Kameryn Leigh Walker, Warren Calhoun Blackwell and Myneka Leshan Owens.
Covington Seminary: Kimberleigh Noel Bush, Justin Tyler Davis, Clay Austin Dunn, Alaina Lakin Emmons, Tommi Lynne Gilmore, Steve Tyler Hibley, Deanna  Hope Jarrell, Daniel Edgar King, John Patrick Kitchens, Ryan Christopher Knight, Regan Nichole  Knotts, William Cody Quick, Felicia Evelynn Seger, Kirkland Chad Sharplin, Austin Rocky Thornton, Bryan Carlton Travis, Morgan Leigh Trigg, Cody Edward Wade, Leila Celeste White, Thomas S Williams and Michael Tanner Windham.
Covington Sumrall: Christian  Joseph McLaurin and Colleen Leigh Reynaud.
Covington Taylorsville: John David Blackwell, Kihonnie Quansha Clark and Dean Morrison Menzik.
Forrest Brooklyn: Devin Clay Vete.
Forrest Carriere: Mallori Lynn Rodrigue.   
Forrest Hattiesburg: Hannah Caroline Basile, Jameia Shacora Bounds, Christa Ciara Brown, Katie Evelynn Byrd, Shooter Glenn Carswell, Kamron Chance Carter, James Christopher Cooley, Emilee Robyn Cooper, Jerrius Beaudion Dowdy, Sommer Nicole FitzGerald, Alona Bri'on Ford, Jessica Shelby Foster, Michael Christian Gammill, Katrina Evon Harrison, Anisah Elizabeth Heathcock, Turah Jean Hicks, Charleise Tonai Hill, Katie Lynn Hoard, Richard Howard Hunter, Kelly Danielle James, Uniqua    Jhane Lewis, Ashleigh Leoni Lewis-Shodeinde, Kayla K Magee, Brandy    Lexus Lorraine McGill, William Floyd Middleton, Anthony Javon Moffett, Kirsten Pierce, Samuel Matthew Rainey, Raegan Elyse Seymore, Kristin Dominique Shelby, Chyvonne La'trece Simpson, Hollie Deann Slocum, James Allen Smith, Natalie Carrie Sullivan and Khadedryck Devonte Todd.
Forrest Petal: Bailey  Marie Aultman, Noel Chandler Bell, Jared Evan Bennett, Sydney Breane Bundy, Kandace Lynn Burkett, Maxwell Robert Cain, Shelby Lynn Carnes, Milton David Carpenter, April M Chmiel, Nash Conner Clark, Emily Ann Cooley, Leah Danielle Cooper, Jeffrey Michael Creel, Bradford  Jacob Crosby, Kristal Marie Cryer, Payton Channing Culpepper, Kelly Batson Dukes, Bryce Reid Fagan, Kaitlyn Leighann Graham, Donovan  Micah Graves, Trystan Tyler Hancock, Alisha Joanne Hensarling, Logan Mitchell Holmes, John Mason Ivey, Katherine Nichelle Jarrell, Laura   Elizabeth Jordan, Kalee Alexis Keisman, Benjamin Alexander Kirkland, Tristan Wayne Labove, Hayle Raegn Lott, Carrie Nichole Lucas, Zachary David Martin, Dwayne Tyrek Moody, George Washington Nicholson, Sarah Elizabeth Parker, Ashley Taylor Pellegrin, Janekia Shawntarious Peters, Louis Charles Powell, Cody Steven Robertson, Donavan Michael Rome, Amanda Ortego Rowley, Taylor Lynn Simmons, Emry Arlious Smith, Kimberly Robin Strickland, Emily Elizabeth Stringer, Hayden Joseph Tisdale, Taylor McKenzie Townsend, Thomas Edward Turner, William Luke Tyner, Shane Franklin Tyson and Seth Timothy Walters.
Franklin Roxie: Amy Claire  Champion and Morgan Jerome Starks.
George Lucedale: Crystal Elizabeth Beech, Trenton Cole Fairley, Alyssa Victoria Megan Hopkins, Henry Hunter Jarvis and Mikayla Amelia Smith.
Greene Leakesville: Rebecca Elice Bailey, Alyssa Paige Bradley, Gregory Neilsen Cochran, Rowdy Turner Green, Tamira Lanesha Leverette, Haley Dione McLain, Brandon Skyler Parker and Dalton Dakota Strickland.
Greene Lucedale: Timothy Ryan Brazell and April Vanessa Pierce.
Greene Richton: Allyson Mackenzie Brewer, Bryan Cody  Byrd, Ashton Lanae Grimes, Jacob Andrew Henderson, Taylor DonAnne  Meadows, Brhea Nicole Pitre and Lexus Caroline Watson.
Greene State Line: Jamie Ray Parnell and Serenity  LaFarris Walley.
Hancock Bay Saint Louis: Madelynn Cynthia Garza.
Harrison Gulfport: Julieanne Madison Bishop, Michael Antonio Boyce, Ian Gabied Colon, Halle' Jajuan Dorsey, Simone Antoinette McKinney and William Austin Michaels.
Harrison Long Beach: Jonathan Wayne Beland, Melody Alexa Howard, Jonathan Joseph LaCourse andElizabeth Kay Morrison.
Harrison Saucier: Natalie Lauren Hogue.
Hinds Clinton: Bailey Ashlyn Haddox.
Hinds Jackson: Jacarie LaChristopher Bowling, Taylor Elise Dodd, Melvin Micah-KeShun Hollins, Chancie D'Mar  Tidwell and Ashton De'Ann Walker.
Hinds  Raymond: Antonio Dontaye Bracey and Colby Jermaine Ragland.
Hinds Terry: Kelly Kathryn  Byrd and Nyeisha S Sheriff.
Jackson Moss Point: Jaci Denae' Ratcliff.
Jackson Vancleave: Calton Robert Bakker.
Jasper Bay Springs: Barclay Elizabeth Ables , Alexandria  Rose Cannon, John Douglas Cannon, Micheal Anthony Carter, Bryce S Ducksworth, Jakeal Alexander Gavin, Brelon Hawkins Hendry, Shalinda Katherine Holliday, Erica Caline Johnson, Jamesha Rashelle Johnson, Terry X Keyes, Yasmin Jaketa McLaurin, Ethan Colton Montgomery, Anna Claire Odom, Rustin Kyle Smith, Cassidy Nicole Ulmer, James Caleb Upton and Bailey Diane White.
Jasper Heidelberg: Jasmine Denae Goins, Keandra Nicole Lindsey, Bailey Christian Nichols and Tameia Natasjia Singleton.
Jasper Louin: Mandy Brianna Dupree, Javien Demicheal Hamilton, Alexus K'Unna Jones, Molly Grace Jordan, Annette S Martin and Grant Aaron Nygaard.
Jasper Moss: Sunni Marie Simmons.
Jasper Paulding: Alyssa Mare't Blackwell and Anthony Bernard Spinks.
Jasper Rosehill: Samantha Lauren Bishop.
Jasper Stringer: Brittny Len Entrekin and Jennifer  Breann Everett.
Jasper Vossburg: Summer Lisbeth Gregory and Malik Reshad Sampson.
Jefferson Fayette: Gregory Lamark Queen.
Jefferson Davis Bassfield: Braeden Thomas Harvey, Nicole Aundriana Maye and La'Creasha Andonese McCoy.
Jefferson Davis Carson: Navraj Singh Batra.
Jefferson Davis Prentiss: Morgan Nicole Anderson, Tanner Oneal Hathorn, Sachikumari P Patel, Zarrea C Robertson and Kolton Ned Sanders.
Jones   Ellisville: Penny Cash Aultman, Brittany Leigh Benoit, Emily Janine Biglane, Kaitlyn McKenzie Blue, Elijah Troy Boleware, Germecca Charteka Bolton, Brandon Aussie Brown, Chelsea Renee Carter, Christine Crawford, Madison Geoffrey Deloach, Kasey William Dinwiddie, Jennah Grace Eddins, Kelsie  Hope Hathorn, Andrea Danielle Hood, Autumn Lyn Huffman, Katelyn Victoria Jefcoat, Christa Beth Knight, Ethan Patrick Laird, Timothy Wayne Langley, Nandi Nitga Lovett, Sean Michael Martin, Mariah Maranda McClendon, Malachi Daniel McRee, Tristan Cade Miller, LeDaria Noel  Moody, Austin Scott Mullins, Scott Maurice Phillips, Brittani Jennifer Powe, Anna Claire  Price, Joshua Dean Pridgen, Zachary Tyler Register, James Brandt Simpson, Cory Austin Skellion, Emily Elise Smith,Mary Kathryn Smith, Joetta Marie Stewart, Trinity Leann Stewart, Kaitlan K Strickland,Alyssa Jade Sumrall, Kimberly Renee Thomas, Abby Lynne Thornton, Jordan Marie Touchstone, Mandi Lee Valentine, James Aaron Waite, Anna Walters, Dalyn Christine Walters, Caitlynn Elisa Williams, Tyler Alex Wilson and McLain Robison Windham.
Jones Heidelberg: Cody Reid Dearmon, Cheyenne Mackenzie Harris, Morgan Renee Kitchens, Tiffiany Nicole  Lightsey and Jelinda Nichole McLaurin.
Jones   Laurel : Wali Saleem Abdullah-Haqq, Morgan Paige Alizzi, Lacherme Charnae Arrington, Kayte Anne Avera, Courtney Nichole Barnette, Heath Alan Blue, Ben Lance Bohannon, Tyteanna Annick Bolton,Shelby Marie Bradshaw, Jordan Matthew Breland, Leah Unique Brown, Shaquille O'Neal Brown, Katherine Joy Butler, Dillon Grey Butts, Dalton Lewis Byrd, Anna Nicole Caldwell, Grace Ann Cato, Jamie Rebecca Chagala, Jacob Andrew Chandler, Destiny Shanta Clark, Drexter Rodiregius Clark,Mary Hannah Clark, Haley Michelle Cochran, Ja'Niya S Conner, Deserae   Leigh Craft, Noah Parker Cummings, Stacy Lynn Davis, Laken Michelle Doggett, Linda Mercedes Echenique, Victoria Eileen Ekes, James BenJamin Taylor Gatlin, Aaron  Matthew Haigler, Priscilla Victoria Hodge, Mason Alan Howell, Bryan Andrew Hutchinson, Corey Cortez Johnson, Robert Dean Cody Johnson, Cortias Travon Jones, Katelyn Elizabeth Kennedy, Leundra Nicole King, Brittany Elizabeth Lee, Mason Tyler Leggett,
Douglas Allen Little, Karley Brooke Livingston, Marcus Kaleb Manning, Lawrence Alexander Marks, Landon Brian Martin, Amie Leigh McCormick, Courtland Nakhia McCullum, Kaylee Elizabeth McLaurin, John David Moore, Dwaylin Lushone Naylor, Kaine Patrick Nichols, Jeremy Loyd Noble, Linda Olevia Page, Michael Miquon  Palmer, Hailey Breanne Parish, Destin Micheal Parker, Alexis Brook Pippen, Dagan  Dewain Pitts, Carter Burke Poister, Adam Dean Poore, Peyton Leigh Prine, Peyton F Ramsey, Karlee Raelyn Reeves, Brianna Brooke Riley, John Clayton Robison, Kelsey Raquel Rogers, April Machae Rudolph, Willie Thomas Segrest, Brandon Louis Shelby, Jaliza Minnette Simmons, Jayda Denise Simmons, Jimi Santanna Sims, Laken Sherry Sims, Jedidiah Wilson Slover, Ashlyn Naomi Smith, Jhaqulia Shuntel Stevens, Fredrick Dewayne Strickland, Kristin Nicole Sullins, Eric Letrell Taylor, Zachary Tyler Tew, Phebe Alexis Tisdale, Courtney Denise Turner, Ford Touchstone Turner, Eryn Sanderson Ulmer, Sabrina Alicia Voge, Mark Tucker Wagnon, Dirisha Lynette Weathersby, Rashunda Nicole White, Jon Weston Widener, Jennifer Lynn Wildman, Teylor Elese Winston and Timothy Jordan Wooten.
Jones Louin: Connie  Dessica Payton.
Jones Moselle: Cameron Charles Anderson, Randy  W Duhon, John Thomas Gill, Channing Blake Harris, Ignacio Cruz Hernandez, William Austin Hodges, Christopher Andrew James Jonathan Stewart Martin and Dustin Ray May.
Jones Ovett: Cameron Jade Blackwell and Caitlin Nicole Broome.
Jones Quitman: Jonathan Tyler Turner.
Jones Richton: Caitlin Brooke Malone.
Jones Sandersville: Jackson Harmon Hill and Krystina DeAnn Saul.
Jones Seminary: Rebekah Leigh Boe.
Jones Soso: Somer M'Leigh Anderson, Quentin Sace Buck, Steven Conner Coats, Jaycee Marie Corley, Taylor Lee Dungan, Chyenne Nicole Hillman, William Alan Knotts, Dustin Colt Logan, Sules Latoya McDonald, Isabella Noel Smiley, Mason Blaine Strickland, Kennedy Elizabeth Taylor and Paige Victoria Walters.
Jones Taylorsville: Jaylen Kordell Butler, Kaylah Marie Hall, Cody Ryan Holloway, Zandreka Quashai  Ratcliffe-Graves, Shelby Lynn Williamson, Brandon Calvin Young.
Jones Waynesboro: Whitney Nicole Jones.
Lafayette Oxford: Emily Ann Robinson.
Lamar Hattiesburg: Brittany Danielle Bassett, Emily Allison Burnett, James Bentley Delaney, Jamie DanielleDye, Nekoda Salon Hodges, Brandon Kyle Hussey, Wendy Nicole Jackson, Ethan Hunter King, Mariah Annaleshia Knight, Anderika Marshae Levy, Ayesha Malkani, Brandt Jordan Massey, Ethan Buck Rushing, Landon Blake Singleterry, Jeni Rebekah Sumrall, Marissa Monet Townsend, Nicolas Adam Vines, Vericka Lastasha Walker, Bridget Marie Williamson and Hunter Russell Zion.
Lamar Lumberton: Shelby Nicole Gray.
Lamar  Purvis: Jodi Meeks Bradford, Tiffany Brook Chambliss, David Carroll Davis, Matthew L Hartfield, Kaitlyn Nicole Hunt, Shameria Juanese Jones, John  Hunter Kohnke, Evelyn Kay Lawson, Nathan Lane Letchworth, Bailey Nicole Simmons, Madison Kate Torres, Alex Gordon Ward and Triston Cecil Yates.
Lamar Sumrall: Christopher Theadore Bond, Jackie Dustin Davis, Mollie Anne Davis, William Blake Miley, Courtney Ann Pierce, Elliott Rayne Praytor and Aaryuna D'Ronica Watts.
Lauderdale Meridian: Fredrick Malcom-Corddarrel Franklin, Nathan Perry Lucky, Reed Welton Michel and Timara Lenese Trussell.
Lawrence Silver Creek: Charles Earl Barnes.
Lincoln Brookhaven: Madison Elizabeth Case, Kynitria Shanquez Hill, Madison Ruth Lowry and Taylor Elizabeth Murray.
Madison Canton: Courtney Simone Catchings and Jaylin Nicole Goodloe.
Madison Madison: Dylan John-Thomas Desper.
Marion Columbia: Johnathan Jauquez Abram, Ashley Loren Crum, Ashley Nicole Delancy, Mary Rachelle Evans, Chelsea Ne'Kia Galloway, Lenis Joanna Garcia and Madaline Marie Langford.
Marion Foxworth: Marnika Shavon Harrell.
Marion Sandy Hook: N'Tyrhee Myte' Watts.
Marion Tylertown: Megan Irene Pounds.
Marshall Holly Springs: Elliot Kennes Dean.
Newton Lawrence: Hanna Grace Mathis.
Pearl River Carriere: Hayley Noelle Smith.
Pearl River Picayune: Paige Elizabeth Monnin.
Perry Beaumont: Anthony Kelly Bolton, Dylan Reed Lott and Keith Bernard Parker.
Perry New Augusta: Brad Edward Herring, Anna Elizabeth Ruffin and Jalon Lorenz Scott.
Perry Petal: Brian Jacob Courtney, Laken Nicole Edwards and Alexis Morgan Terri Kittrell.
Perry  Richton: Keely Shaye Beasley, Danielle Maverick Boss, Kennedy  Isabella Clark, Joseph E Coley, Michael Tristen Dean, Anna Elizabeth Draughn, Blake Madison Hoeflich, Emily Milagros Frometa, Alayna Jade Kitchens, Alec Travis Kittrell, Ashton Dewayne McLain, Tommy James Minyard, Alexandria Scott Ross, Michael Anthony Scott, Jason Devereaux Walley and Kristin Faith Williford.
Pike Fernwood: Robert Gregory Holmes.
Pike McComb: DaQuan Danquel Smith.
Pontotoc Pontotoc: Mattie Renee Mills.
Rankin Brandon: Payton Nicole Brown, Dre'Nique Anntreal Camper, Seth Allen Dearman, Cannon Jennings Gibbs, Mia Dianne Holmes, Sandra Faye Reddick, Brooklyn Leigh Smith, Zachary Emerson Taylor.
Rankin Florence: Rylee Morgan Sullivan.
Rankin Flowood: Luke William Armstrong.
Rankin Pearl: Xavier Lamar Howard and Leah Elizabeth Means.
Simpson Braxton: Yamani Cortez Green.
Simpson Dlo: Molly Marie Shotts.
Simpson Magee: Garrett Adams Grubbs, Jonathan Ryan Grubbs, Emily Dawn Johnson, Dexter Xavier Nelson, Reginald De'Aaron D'John Nelson and Emily Grace Wallace.
Simpson Mendenhall: Donovan Corey Lichte, Kelsha Nyshunderia Loftin, Laraven Simone Stapleton, Payton  Josh White and Taylor Allen Williamson.
Simpson Pinola: Charnekka Lavaa Whitlock.
Smith Bay Springs: Claire Ann Hutchinson, Devan Lane Smith and Cully Jordan White.
Smith Forest: Kelsey Alexis Clark and Jamarvis Vijadian McGee.
Smith  Louin: Christopher Cornelius Campbell, Cameron Riley McCarty, Regina Markesial McLaurin and Jared Wade McNeil.
Smith Magee: Franklin Samuel Garner.
Smith Mize: Samuel Grant Austin, Destinee Braiden Burton, Summer Michelle Hutchinson, Brendi Noelle Jordan, John David King, Kimberly Leann King, Tanner Leigh Madden, Makiessa Shambra Moffett, Seth Thomas Powell, Hailee C Prince, Kirsten Michelle Sanders, Allie Nicole Strickland, Joshua Kent Sullivan, Chloe Helena White and Andrew Charles Yeager.
Smith  Morton: Carlie Breanna Purvis.
Smith  Mt Olive: Matthew Martez Aultman and Gabrielle Fonsha Ducksworth.
Smith  Pulaski: Dyamond D'asia White.
Smith  Raleigh: Katie Carsyn Arender, James Donovan Hodges, Megan Nicole Lewis and James Crimmon Thornton.
Smith Taylorsville: Joseph Randall Gateley, Chelsea LeAnne McDaniel, Noah Ruffin Myrick, Erin Delane Norris, Andrew Donald Pankratz, Nicholas Dontae Payton, Alissa Audreyann Sartor, Taylor BreeAnn Sims and Brance Thomas Sullivan.
Stone Perkinston: Tyler Lawson O'Neal.
Stone Wiggins: Brycen Ray Burge.
Tate Senatobia: Walter Larry Moore.
Walthall Sandy Hook: Tamyra Kyelle Harvey.
Walthall Tylertown: Endia Raynejia Badon and A'taizha Monae' Thornton.
Washington Greenville: Coreyon Ravay Sutton and Jasmine Nicole Winters.       
Wayne Buckatunna: Kayla Rene Hopkins, Lauren Elizabeth Humphrey, Lanell Raylene  Kelley, Christopher Brandon McCary and Shakiya Ambrashia McGay.
Wayne Clara: Savana Langley Mason.
Wayne Laurel: Patrick Grant James.
Wayne Richton: Megan Kasie Brewer.
Wayne Shubuta: Emily Lynn Finley and Randi La'Sha McCann.
Wayne State Line: Jalyn LeAnn Newcomb and Katie Amelia Westbrook.
Wayne Stateline: Leslie Louvenia Hinton.
Wayne Waynesboro: Makayla Leigh Arnold, Shambreka Breanna Blakely, Alexandria Paige Bunch, Amber Celeste Caldwell, Christol Denise Cherry, Tyler Reed Cochran, Destani Star English, Larryme ShantinaEverett, Tekeyla Tranette Hartzog, Bethany Alexis Hill, Kristen Paige Holyfield, Akeya Tonshe' Kittler, Patric James Langley, Jacob   Troy Lee, Stephon Varquez Mayfield, Chelsea Elise McCarty, Keri Alexandra McDonald, Perineisha Keuta McDougle, Alex Smith McKay, Abbeygail G Miller,Chelsea Breanna Miller, Hannah Louise Newsome, Colette  Parker Norman, Rose Mary Odom, Zackery Dwaine Odom, Caitlin Brooke Pittman, Jerrell Levon Rankins, Skylar Bleu Scofield, Crystal Lavern Shanks, Waheeb Fawzy Shorrosh, Cortlen Jemarian  Sims, Kassidy Mikayla Smith, Charlie Stokes, Desmond Keith Washington, Shoshun Tavares Washington, Kirkland Ross West and  Jayla Shontel Young.
Wilkinson Centreville: Matthew Mays Darden.
Wilkinson Crosby: Elijah John Hollowell.
Yazoo Vaughan: Crystal Marie Jones. 

 

More News